Як працює ямпільська поліція

0

Начальник Відділення поліцейської діяльності № 1 (с. Ямпіль) Шосткинського РУП ГУНП в Сумській області Віталій Єрохов представив інформацію про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території  Ямпільської територіальної громади за перше півріччя 2021 року.

Протягом звітного періоду поточного року до адміністративної відповідальності за порушення правил адміннагляду притягнуто 56 осіб,

Протягом 3-х місяця 2021 року всього, за різноманітні правопорушення, було складено 1227 адміністративних матеріалів (проти 1258 минулого року),

Одним з питань, що потребує уваги є застосування штрафних санкцій, зокрема стягнення штрафів. Так, за звітній період накладено штрафів на суму 625906 тис. грн., стягнуто – 40288 тис. грн. За аналогічний період минулого року було накладено штрафів – 494530 тис. грн., стягнуто – 95259 тис. грн.

За звітній період дільничними офіцерами поліції ВПД № 1 (с.Ямпіль) розкрито 33 кримінальних правопорушень із них: ст. 122 – 1; ст. 125 – 5; ст. 126-1 – 1; ст. 185 – 12; ст. 190 – 5; ст. 263 – 1; ст. 309 – 6; ст. 389 – 1; 395 – 1.

За звітній період працівникамиГРППВПД № 1 (с. Ямпіль) розкрито 18   кримінальних правопорушеня із них: ст. 125 – 5; ст. 185 – 1; ст. 190 – 6;  ст. 286 -1; ст. 309 – 1; ст. 358 – 1;ст. 366 – 2; ст. 369 – 1.

Протягом звітного періоду на території обслуговування відділення поліцейської діяльності № 1 (с. Ямпіль) було скоєно 6 дорожньо-транспортні пригоди  з яких: 3-з потерпілими у яких 4 особи постраждалі 2 – з матеріальними збиткам.

Проведений аналіз криміногенної ситуації за результати оперативно службової діяльності ВПД № 1 (с. Ямпіль) протягом 3 місяця 2021 року дають підстави очікувати зріст числа злочинних проявів до 5%.

Не відбудеться надалі суттєвих змін в структурі злочинності, де, як і протягом липня 2021 року, будуть домінувати майнові злочини. Прогнозується збільшення масштабів криміналізації економіки, подальше втілення та супроводження ОЗГ сфери економічних відносин, шахрайств. 

У зв’язку з цим пропонується вжиття відповідних заходів попереджувально-профілактичного характеру на вказаних напрямках діяльності та посилення управлінського впливу з боку керівництва відділення поліції.

Необхідно на постійній основі проводити профілактичні заходи, зокрема у громадських та розважальних закладах, спрямовані на виявлення фактів незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та сильнодіючих отруйних лікарських засобів, насамперед пов’язаних із схилянням неповнолітніх до вживання наркотиків. З метою недопущення витоку в незаконний обіг підконтрольних речовин з об’єктів їх легального обігу. За кожним фактом вилучення з незаконного обігу «важких» наркотиків, наркотичного лікарського засобу «метадону» та психотропних речовин амфетамінового ряду проводити комплекс оперативно – розшукових заходів з метою встановлення каналів надходження зазначених речовин на територію обслуговування.

Інспекторам поліції основну увагу зосередити на виявленні дорослих осіб, які втягують дітей у злочинну діяльність, перш за все вживання наркотиків та пияцтво, встановленні фактів продажу неповнолітнім спиртних напоїв і тютюнових виробів із подальшим притягненням правопорушників до відповідальності згідно з чинним законодавством та направлення подань до органів державної влади на позбавлення ліцензій.

Крім цього, з метою забезпечення надійного захисту прав, свобод і законних інтересів громадян від злочинних посягань необхідно максимально наблизити свою діяльність до потреб громадян, формувати повагу до працівника поліції, зміцнювати взаємодію з органами місцевого самоврядування, забезпечувати консолідацію зусиль держави і громадянського суспільства в протидії криміналітету, широко інформувати громадськість і засоби масової інформації про роботу поліції, активно залучати громадян та громадські об’єднання до профілактики правопорушень, своїми діями досягати нового сприйняття поліції в суспільстві, активно здобувати підтримку широких верств населення, повернути довіру громадян і загальну повагу до поліції.