Жительку Вороніжа засудили до 5 років позбавлення волі за крадіжку 10 тисяч доларів

0

Таке рішення 1 вересня 2021 року виніс  Дніпровський районний суд м. Києва

Слідство встановило, що наша землячка працюючи доглядальницею у одній з квартир Києва, дізналась про місцезнаходження грошових коштів у вказаній квартирі в сумі 30000 доларів США. У неї виник злочинний умисел на таємне викрадення чужого майна у великих розмірах, обравши об`єктом свого злочинного посягання грошові кошти в сумі 10200 доларів США, що перебували у внутрішній кишені піджаку у шафі однієї із кімнат квартири.

07.06.2015 року приблизно о 04 годині 00 хвилин, перебуваючи на робочій зміні в квартирі жінка відкрила незамкнені дверцята шафи, звідки із внутрішньої кишені піджаку таємно викрала грошові кошти в сумі 10200 доларів США, які згідно офіційного курсу НБУ, станом на 07.06.2015 року, становили 214 339 гривень 87 копійок.

Після чого, жінка з місця вчинення кримінального правопорушення зникла, а викраденими грошима розпорядилась на власний розсуд.

Допитана у судовому засіданні уродженка Вороніжа свою вину не визнала та показала, що у 2015 році вона пошкодила ногу, а тому не змогла вийти на роботу про що повідомила останнього та попросила знайти собі заміну. У період часу, коли вона одужувала, їй зателефонували та повідомили, що вона більше не буде працювати, тому після одужання вона почала пошук квартири для купівлі. Знайшовши квартиру, вона взяла у своєї подруги грошові кошти у борг, оскільки зібраної суми не вистачало. Після купівлі квартири почала робити ремонт, але через деякий час приїхала поліція та повідомила, що вона вкрала ці грошові кошти. Потім поліція вилучила у неї документи на квартиру та всі грошові кошти, які були у неї, погрожували їй. Їй також телефонував потерпілий, погрожував та вимагав повернути кошти.

Тим не менш, суд за сукупністю доказів визнав жінку винною у крадіжці і призначив їй покарання у виді позбавлення волі.