Ямпіль-Свеса: на Сумщині п’ятий рік ремонтують 14-ти кілометрову ділянку дороги

0

З 2017 року Сумська обласна державна адміністрація щороку виділяє кошти на ремонт дороги місцевого значення О191801 Ямпіль-Орлівка-Свеса-М.Буда-Княжичи, в 2021 році на ремонт її 1,8 кілометрової дялянки витратять майже 14,5 мільйона гривень.

Як повідомляють місцеві інтернет-видання, буде відремонтована ділянка по с. Орлівка та невелика ділянка по смт Ямпіль. Але старт ремонтних робіт може бути суттєво відкладений через тендерні процедури.

Річ у тім, що перший тендер на ремонт цієї дороги не відбувся через формальну причину – відсутність електронних підписів у учасників торгів. Новий же тендер, що був оголошений 28 травня, відбудеться не раніше 4 серпня.

За схожим сценарієм торги проходили і минулого року, коли підприємство-переможець запропонувало суттєво нижчу ціну, ніж пропонував замовник робіт. Втім, така «економія» показала себе вже навесні поточного року, коли на щойно відремонтованій дорозі утворилось велике пошкодження верхнього шару асфальтного покриття. Місцеві мешканці припускають, що підрядники не дотримувались технології виконання робіт.

Поточний рік яскраво продемонстрував і якість робіт, які проводились на цій ділянці дороги в 2017 році. На мосту, що був відремонтований за кошти Державного дорожнього фонду, утворилась велика яма, яку автомобілісти позначили гіллям дерева.

Ми і надалі слідкуватимемо за проведенням тендерних процедур щодо цієї дороги.